DEĞERLERİMİZ

Değerlerimiz; İş yapma şeklimiz ve ekip arkadaşlarımıza, ortaklarımıza ve topluma davranış şeklimiz için bir pusula görevi üstlenir.
Temel kimliğimize bağlı olan değerler, bize yön ve istikrar sağlar. Ortak kurumsal değerlerimizin, geleceğin zorluklarını üstlenirken gelişmemize ve büyümemize yardımcı olduğuna inanıyoruz.

 • 01. Teknik Mükemmellik

  VELOX FİLTRASYON TEKNOLOJİLERİ, filtrasyon sistemlerinin her alanında teknolojik uzmanlık ve yetkinliği temsil eder. Pazar ve sosyal trendleri analiz ederek yeni fikirler üretiriz. Odak noktamız, müşteri ihtiyaçlarını öngörmek ve yenilikçi & çevreci sistem çözümleri sunarak müşterilerimize değer katmaktır.
 • 02. Güvenirlilik

  Güven, yaptığımız işin merkezinde yer alır ve asla taviz vermediğimiz bir konudur. Güven ilkesi, gerek şirket içi, gerekse müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve yatırımcılarımızla olan ilişkilerimizde işbirliğinin ana temelini oluşturmaktadır. Müşterilerimizle birlikte karşılıklı güveni esas tutarak yine müşterilerimizle birlikte özel çözümler üretiriz. İş ortaklarımızla kurduğumuz güvenli ilişkiler çerçevesinde ürünlerimizin performans, kalite ve tedariğinin sürekliliğine yönelik çalışmalar yürütürüz. Çalışanlarımızla olan işbirliğimizi açıklık, dürüstlük, karşılıklı güven ve saygı belirlemektedir. Yatırımcılarımızla olan ilişkilerimiz açıklık ve şeffaflığa dayanır.
 • 03. Tutkulu ve Hırslı Ol

  Yaptığımız ve ürettiğimiz her şeyde tutku ve adanmışlık başarımızın temel bileşenleridir; VELOX Filtrasyon Çözümlerinin fark yaratmasındaki temel neden çevreye olan tutkumuz ve hırsımızdır. Yaptığımız işi seviyoruz. Bir şeyin gerçekten mükemmel olmasını istiyorsak ekip olarak bunu kendimiz yapıyoruz. Zorluklar yaratıcılığımıza ilham verirken her birimizin işe olan tutkusu hareket gücümüzün bir parçasını oluşturuyor.
 • 04. Öğrenmeyi Benimsiyoruz

  İşimize dahil olan herkesin fikirlerini önemsiyoruz! Şirketimizi, ürettiklerimizi ve verdiğimiz hizmetleri daha ileriye taşımak ve hep daha iyisini yapmak için sürekli öğrenmek ve kendimizi geliştirmek sürecimizin vazgeçilmez bir parçasıdır. Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın memnuniyetlerini artırmak için her türlü yenilikçi fikri değerlendiririz. Tüm çalışanlarımızı, sürdürülebilir ürün ve hizmetlerin iyileştirilmesine ve geliştirilmesine yardımcı olmak için kendi birimlerinde aktif rol alır ve inisiyatif kullanarak şirketin ilerlemesine katkıda bulunurlar.
 • 05. Şeffaflık

  Tarihsel olarak eksik olan bir sektörde, “şeffaflık” yaratıyoruz. Teknolojiden yararlanarak filtrasyon ve atık yönetiminin gerçek maliyetlerini ortaya çıkarıyor ve müşterilerimizin kendileri ve doğa için daha iyi kararlar almalarında ihtiyaç duydukları şeffaflığı sağlıyoruz. Daha verimli, çevreci ve teknolojik filtrasyon modeli oluşturmak için müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve çalışanlarımızla birlikte çalışmayı bir ayrıcalık olarak görüyoruz.
 • 06. Müşteri Odaklı

  Her bir Velox çalışanının önceliği daima Müşteri Memnuniyetidir! Müşteri Odaklılık, hizmet kalitesinin artması açısından en önemli değerdir. Müşteri odaklı çalışmak her zaman müşteriyi doğru anlama ve ihtiyaçlarını doğru tespit etmeyi sağlayacaktır; üretim performanslarındaki iyileştirmeler, kullanım suyundaki safsızlıkların giderilmesi, atıkların ve geri dönüşüm maliyetlerinin azaltılması, müşterilerimize zaman kazandıran, enerji ve su tüketim tasarrufunda sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacaktır.
 • 07. Dürüstlük

  İşimizin her alanında ve tüm ilişkilerimizde dürüstlük ve doğruluk ilkesine göre hareket ederiz. Faaliyetlerimizde kanunlara, düzenlemelere ve şirket içi kurallara bağlı kalırız. İş yaptığımız ve herhangi bir nedenle ilişkili olduğumuz, çalışanlarımız da dahil olmak üzere, her tarafa karşı doğrulukla ve dürüstlükle hareket ederiz.
 • 08. Meydan Oku

  Zor işler bizimle kolay! Pek çok kişinin imkansız olduğunu düşündüğü şeyi yapıyoruz - modası geçmiş, verimsiz işletilen proseslerde su kalitesini beklenenden üst seviyeye çıkartıyoruz. Üretim gücünü ve ürün kalitesini arttırıyoruz. Ekibimiz akıllı, kararlı, yaratıcı bireysel özellikleri sayesinde, müşterilerimizin proseslerinde yaşadıkları su problemleri & filtrasyon ihtiyaçları için yenilikçi ve çevreci çözümler geliştirmek için global anlamda kabul görmüş uygulamaları temel alarak fark yaratmaktadır!
 • 09. Evrene Hizmet Et

  Hedefimiz sıfır atık bir şirket olmaktır ve bu amaçla sürekli olarak teknoloji ve endüstri ortaklıklarında inovasyon yoluyla çevresel ayak izimizi azaltmanın yeni yollarını arıyoruz. Bir su şirketinin standart görevleri dışında evrene olan insani borçlarımız için; Kaynağında kirlilik önlemek ve çevreyi korumak, müşterilerimizin kullanım prosesleri sonucunda kirlenen suların filtrelenip tekrar kullanılmasını sağalmak, yeryüzünde üretim yapan ve su kullanan tüm tesislerde “SIFIR ATIK” prensibine uygun teknikler ile filtrasyon çözümleri sunarak müşterilerimize de çevreye karşı sorumluluklarını yerine getirmelerinde yardımcı oluyoruz.